حمایت جامعه کاراته از مردم مظلوم غزه

بسم الله الرحمن الرحیم

رزم انتظاران حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف)

مراسم گلریزان جامعه ورزش کشور برای کمک و همدردی با مردم مظلوم غزه در شرایطی امروز (پنجشنبه) برگزار شد که جمعی از مسئولین و قهرمانان فدراسیون و هیئت کاراته استان تهران در این مراسم حضور داشتند.

این مراسم که در سالن افراسیابی مجموعه شیرودی تهران برگزار شد علیرضا سمندر رئیس و محسن آشوری دبیر فدراسیون کاراته، مجید محمد دزاشیبی نایب رئیس و منتظری مسئول بسیج ورزشکاران هیئت کاراته استان تهران به همراه جمعی از ورزشکاران کاراته حضور داشتند.

بر اساس این گزارش به همت جامعه ورزش کاراته کشور، مسئولین فدراسیون ، کانون بسیج ورزشکاران و مسئولین هیئت کاراته استان تهران در این مراسم ضمن اختصاص مبلغی جهت کمک به مردم بی دفاع غزه تعدادی از ورزشکاران بسیجی کاراته به انجام حرکات نمایشی پرداختند که با استقبال حضار همراه شد.

حمایت جامعه کاراته از مردم مظلوم غزه

کیومرث هاشمی رییس کمیته ملی المپیک ، سیدمناف هاشمی معاون مالی وزیر ورزش ، دکتر احمدی معاون وزیر ورزش و جوانان ، و رباب شهریان مسئول امور بانوان وزارت ورزش ، مهرزاد حمیدی معاون تربیت بدنی سلامت وزارت آموزش و پرورش و استاد حاج احمد علمایی بنیانگذار سبک وادوریو مساجد ( رزم انتظاران ) رئیس کمیته فرهنگی فدراسیون و رئیس کمیته فرهنگی هیئت استان تهران و جمعی از روسای فدراسیون‌های ورزشی و برخی ورزشکاران رشته های مختلف ورزشی نیز در این مراسم حضور داشتند.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*


سوال امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.