اختتامیه جشنواره کاراته ۱۳۹۱

بسم الله الرحمن الرحیم

رزم انتظاران حضرت مهدی عجل الله

حضور استاد بزرگوار جناب  حاج احمد علمایی بنیانگذار سبک رزم انتظاران در اختتامیه  جشنواره کاراته و خانواده

           اختتامیه جشنواره کاراتهاختتامیه جشنواره کاراته

استاد علمایی به همراه جمعی از شاگردان در روز پنجشنبه ساعت ۱۸ وارد ورزشگاه کبکانیان شدن و بعد از خواندن نماز جماعت  از غرفه رزم انتظاران حضرت مهدی عجل الله دیدن فرمودند و از خاطرات خود از قبل انقلاب ، انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی گفتند و از تمامی کسانی که در برپایی این غرفه تلاش کرده بودن قدردانی کردن و از خداوند برای این دوستان طلب سلامتی و تن درستی کردند.

در روز اختتامیه جناب اقای سمندر سرپرست فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی و جناب اقای آشوری دبیر فدراسیون از غرفه رزم انتظاران بازدید کردند و در این دیدار با استاد علمایی مصاحفه و از حضور استاد تقدیر ، تشکر و در پایان مراسم لوحه تقدیر برای حضور استاد در جشنواره کاراته و خانواده تقدیم کردند. این جشنواره از روز دوشنبه ۱۶ بهمن شروع و در روز پنجشنبه ۱۹ بهمن به پایان رسید.

اختتامیه جشنواره کاراته              اختتامیه جشنواره کاراته

از تمامی کسانی که ما را در این امر یاری و کمک کردند تشکر داریم از اقایان : اخوان فر ، طهماسبی ، محتشمی پور و نادری بخاطر تلاش ها و همکاری های که در راستای گسترش سفره انتظار انجام داده اند سپاسگزاری و از درگاه باری تعالی  عمری با عزت برایشان خواستاریم.

اختتامیه جشنواره کاراته

در پایان تشکر خاص از استاد داریم که در تمامی این مراحل ما را راهنمایی و یاری کردن و شاید اگر حمایت های ایشان نبود کار به ثمر نمی نشت.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*


سوال امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.