هزینه های مالی مجموعه سادات

به نام خداوند دانا

هنرجویان عزیز

موراد زیل در خصوص امورات مالی و اقتصادی مجموعه فرهنگی ورزشی رزم انتظاران حضرت مهدی (عج) ( واقع در مسجد سادات اخوی ) می باشد. خواهشمند است با دقت و کامل مطالعه فرمایید!!!

۱. کلیه منابع مالی این مجموعه از بدو تاسیس تاکنون ، فقط و فقط از طریق شهریه های محدود دریافتی از هنرجویان تامین می شود.

۲. این مجموعه به هیچ ارگان ، حزب و جناح ، منجمله : سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، نیروی مقاومت بسیج ، سازمان ورزش و تربیت بدنی ، فدراسیون های مختلف ورزش های رزمی ، شخصیت های حقیقی و حقوقی و … کوچکترین وابستگی مالی و اقتصادی ندارد.

۳. همچنین خاطر نشان میگردد که : تمامی شهریه های دریافتی از شما عزیزان ، صرفا برای تجهیز و تعمیر و نگهداری امکانات مجموعه صرف می شود و لا غیر.

۴. ضمنا صرفا جهت آگاهی و اطلاع عرض می شود که : مسئولین و سرپرست این مجموعه ، با کمال عزت و سربلندی مفتخر می باشند که هیچگونه حقوق و دستمزدی را برای خود اختصاص نداده و ان شاءالله من بعد نیز بدین طریق خواهد بود.

۵. قابل تامل آن که به لطف و عنایت حق تعالی ، اکثریت مسئولین و سرپرست مجموعه ، دارای دارای تمکن مالی و درآمد مکفی می باشند ، و لذا در خصوص اندوخته های مالی باشگاه ، هیچ گونه چشم داشتی نداشته و نخواهند داشت ( ان شاءالله )

۶. در صورت عدم پرداخت شهریه ( در تمامی مقاطع و رده ها ) استفاده از امکانات و تجهیزات مجموعه ، قانونا و اخلاقا جایز نیست و بر خلاف مبانی “شرعی” نیز می باشد.

۷. من باب تذکر عرض می شود که :

هنرجویان قدیمی ، برای تاسیس و راه اندازی مجموعه زحمات فراوانی کشیده و از پتانسیل ها و انرژی و نیروی جوانی ، مال آبروی خود هزینه کرده اند ، و این باشگاه را به استحکام و قدرت و صلابت رسانده اند ، و الحق و الانصلف نیز ، بر وظایف خودشان جوانمردانه  اهتمام ورزیدند.

هم اکنون نیز این گوهر ناب و ارزشمند ، که هدیه الهی محسوب می شود در اختیار شما هنرجویان قرار گرفته است. و یقینا “عدالت” حکم می کند که شما هنرجویان عزیز نیز ، لااقل با رعایت قوانین مجموعه ، و پرداخت به موقع شهریه های محدود و ناچیز خود ، این امکان را فراهم نمایید که هنرجویان نسل آینده نیز ، از این نعمت ذی قیمت و موهبت الهی بهرمند شوند.

۸. در خاتمه عرض می شود که : بزرگترین هم و غم مسئولین و سرپرست مجموعه ، طی دوران گذشته تاکنون و در آینده ، افزایش کمی و کیفی امکانات و تجهیزات مجموعه ، در جهت بهبود بخشیدن و بالا بردن سطح آموزشی ، در ابعاد فرهنگی ورزشی می باشد.

و ان شاءالله اگر لیاقت باشد ، به قصد باقیات الصالحات و قربت فی سبیل الله و با عشق به “محبان و شیعیان علوی ” که همانا همان ” یاوران و منتظران مهدوی ” نیز می باشند ، این هدف والا ، با قدرت و پشتکار ادامه خواهد یافت.

امید است که شما عزیزان ما را در این راه یاری نمایید.

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*


سوال امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.